FIGURINER, 2 st, gips, Italien. 1900-talets mitt.

285584. FIGURINER, 2 st, gips, Italien. 1900-talets mitt.

Höjd 37,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 921