Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, "Samara", C.I.A. Manna Torino, Italien. 1940-tal.
285572. FIGURIN, porslin, "Samara", C.I.A. Manna Torino, Italien. 1940-tal.
Höjd 29,5 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 29,5 cm.
Lätt bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 490