EN VIKTORIANSK ONYX MANTELKLOCKA.

2855331. EN VIKTORIANSK ONYX MANTELKLOCKA.

fallet med arkitektonisk form med två tågrörelser, lindningsnyckel (ingen pendel), 33cm hög.

Ingen pendel, förgylld metallpelare monteras löst, smärre nagg i kanterna på basen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 357