MARTIN TENGBERG. Skånskt vinterlandskap. Olja på dyk. Signerad M.J.T-G.

28553. MARTIN TENGBERG. Skånskt vinterlandskap. Olja på dyk. Signerad M.J.T-G.

35 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 49 cm.

Antal besök: 4 579