Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

28552. CASTEN STRÖM. "Vid Mossby, Skåne". Olja på pannå. Signerad.

51 x 41 cm.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 12 sep 2012 kl. 19:27 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 8 sep 2012 kl. 20:58300 SEK
Ort
Malmö, Sverige
Garpenhus
Placering
S:05
Föremålsnr
28552

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Hemleverans
400 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
200 SEK
Tyskland
200 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Garpenhus Konst & Auktion AB
Org.nr
556789-1808
Telefon
040-128480
Email
info@garpenhus.se
Hemsida
garpenhus.se
Adress

Södra Förstadsgatan 130
214 28 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 219