ENDRE NEMES. Färglitografi, "Insekter och vegetativa former". Signerad och numrerad 155/310.

285517. ENDRE NEMES. Färglitografi, "Insekter och vegetativa former". Signerad och numrerad 155/310.

31,5 x 55,5 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 55,5 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besök: 569