SVÄRD, "Katana", Japan. 1900-talets senare del.

285503. SVÄRD, "Katana", Japan. 1900-talets senare del.

Tsuba av mässing. Skarpslipat. Total längd 101, bladlängd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 441