SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-tal.

SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-tal.
285480. SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-tal.

Längd 102, bredd 49, höjd 198 cm.

Slitage och skador, senare bemålning, kompletterad med senare spegel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 943