BYRÅ, märkt med bokstäver " Cobra ".

2854763. BYRÅ, märkt med bokstäver " Cobra ".

Höjd ca 92 cm
Bredd ca 56 cm
Djup ca 43 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 92 cm
Bredd ca 56 cm
Djup ca 43 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 918