LEON TARASEWICZ. Olja på duk, signerad samt daterad 1999.
285468. LEON TARASEWICZ. Olja på duk, signerad samt daterad 1999.
51 x 51 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 51 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 447