TÄCKEN, 2 st, retro, 1960-tal.

2854604. TÄCKEN, 2 st, retro, 1960-tal.

Storlek ca 145 x 185 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 145 x 185 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 264