EN REPRODUKTION MAHOGNY MATBORD.

2854529. EN REPRODUKTION MAHOGNY MATBORD.

med två blad, höjd 75cm, bredd 254cm, djup 112cm.

allmänt slitage, scuffs och stötar, några repor på toppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 281