Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
DAVID ÅBERG. Kvinnostudie, olja på duk, signerad.
2854420. DAVID ÅBERG. Kvinnostudie, olja på duk, signerad.
55 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
140