Skål på fot med förgylld dekor i skål, stämplad på två ställen. GA?, Kattfot (endast tre kronor, ej S), Z5 (1878), Stockholms ortsstämpel.
Totalvikt 215 gram .
Bucklor
Repor
Bruksslitage.
Totalvikt 215 gram .
Bucklor
Repor
Bruksslitage.