SKÅL PÅ FOT, silver, från 1878.

285442. SKÅL PÅ FOT, silver, från 1878.

Skål på fot med förgylld dekor i skål, stämplad på två ställen. GA?, Kattfot (endast tre kronor, ej S), Z5 (1878), Stockholms ortsstämpel.
Totalvikt 215 gram .

Bucklor
Repor
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 215 gram .

Bucklor
Repor
Bruksslitage.

Antal besök: 854