OMEGA. HERRARMBANDSUR, SEAMASTER, AUTOMATISK, CA 1966.

2854257. OMEGA. HERRARMBANDSUR, SEAMASTER, AUTOMATISK, CA 1966.

Silverfärgad urtavla, stålboett, datumvisning (quickset).
Kal: Omega 565.
Verknr: 24752036.
Boettnr: 166.003.
Diameter: 35 mm.
Medföljer Omegaetui.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Bakboett med repor. Glas med små repor. Mindre ytsmuts vid kl. 1.

Tema

Vårkvalitetsauktion 2023

Gör en kostnadsfri värdering!

Kal: Omega 565.
Verknr: 24752036.
Boettnr: 166.003.
Diameter: 35 mm.
Medföljer Omegaetui.

Tema

Vårkvalitetsauktion 2023

Antal besök: 1 404