PALL, ek, Andy Thornton, West Yorkshire.

285418. PALL, ek, Andy Thornton, West Yorkshire.

Ettikettmärkt. Höjd 72,5 cm
Proveniens Restaurang Gamleport Göteborg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ettikettmärkt. Höjd 72,5 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 676