KARMSTOL, fur, ej märkt, troligen "Svensk Fur", Karl Andersson & Söner, 1940-50-tal.

285415. KARMSTOL, fur, ej märkt, troligen "Svensk Fur", Karl Andersson & Söner, 1940-50-tal.

Rygghöjd 85 cm.

Bruksslitage.
2 ben lösa.
Märken, repor, skav och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 85 cm.

Bruksslitage.
2 ben lösa.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 743