Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båtar vid brygga, olja på pannå, monogramsignerad och daterad -37.
2854072. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båtar vid brygga, olja på pannå, monogramsignerad och daterad -37.
Ca 42 x 31 cm.
Mindre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 42 x 31 cm.
Mindre fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
141