FAT, 4 st, tenn, Bl a Carl Saur (Stockholm 1737-1779) samt Johan Gustaf Ryman (Stockholm 1761-1797), 17/1800-tal.

285404. FAT, 4 st, tenn, Bl a Carl Saur (Stockholm 1737-1779) samt Johan Gustaf Ryman (Stockholm 1761-1797), 17/1800-tal.

Längd ca 24 - 37 cm.

Slitage, fläckar, bucklor, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 24 - 37 cm.

Antal besök: 1 324