TAKKRONA, trä, 1900-talets första hälft.

285403. TAKKRONA, trä, 1900-talets första hälft.

6 ljusarmar. Höjd 135 cm, diameter 75 cm.
Proveniens Restaurang Gamleport Göteborg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 461