TAKARMATUR, mässing, Hans Agne Jacobsen, Markaryd, 1900-talets mitt.

285401. TAKARMATUR, mässing, Hans Agne Jacobsen, Markaryd, 1900-talets mitt.

Höjd med stång 79 cm.

Bruksslitage, ej genomgången, vissa kupor med ojämt glashål i toppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med stång 79 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 843