BOOMERANG OCH SKÖLD, trä, Australien, 1920-tal.

285391. BOOMERANG OCH SKÖLD, trä, Australien, 1920-tal.

Sköld, längd 70 cm, bredd 16 cm.
Boomerang, längd 53 cm.

Bruksslitage.
Synlig, ej genomgående spricka, under färgen på skölden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boomerang, längd 53 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 551