STOL, rokokostil, 1900-talets första hälft.

2853534. STOL, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Främre hjultrissor, höjd 99 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 768