SERVERINGSVAGN MED KLAFFAR, metall och trä med intarsia, 1900-talets andra hälft.

285322. SERVERINGSVAGN MED KLAFFAR, metall och trä med intarsia, 1900-talets andra hälft.

Höjd 62 cm till skivan.
Längd cirka 80 cm utan handtag.
Bredd 42 cm utan klaffar, 80 cm med klaffar.

Bruksslitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm till skivan.

Bruksslitage.
Repor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 826