STENGODS, 3 delar, Gunnar Nylund och Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, signerade.

285316. STENGODS, 3 delar, Gunnar Nylund och Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, signerade.

Vaser, 2 st, Carl-Harry Stålhane.
Skål, Gunnar Nylund.
Höjd ca. 8-22 cm.

Bruksslitage. 2:a sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, Gunnar Nylund.
Höjd ca. 8-22 cm.

Bruksslitage. 2:a sortering.

Antal besök: 813