SKÅP, barock, 1700-tal.

SKÅP, barock, 1700-tal.
28531. SKÅP, barock, 1700-tal.

Bonad furu. Dekorerat med rikliga listverk. Nyckelskylt och draghandtag av gjuten mässing. Nyckel finns. Delbart. Längd 200, bredd 74, höjd 213 cm.

Renoverat. Repor och sprickor. Senare lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 086