Kaffeskedar, "Wasa"
Längd 12 cm
Matsked, stämplad E. Forssman
Längd 22 cm
Total vikt tillsammans 233 gram.
Bruksslitage.
Kaffeskedar, "Wasa"
Längd 12 cm
Matsked, stämplad E. Forssman
Längd 22 cm
Bruksslitage.