NÖTKNÄPPARE, Musse Pigg, 1900-talets andra hälft.

2852870. NÖTKNÄPPARE, Musse Pigg, 1900-talets andra hälft.

Höjd 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 507