KAFFESKEDAR samt MATSKED, 13 delar, silver.

285287. KAFFESKEDAR samt MATSKED, 13 delar, silver.

Kaffeskedar, "Wasa"
Längd 12 cm

Matsked, stämplad E. Forssman
Längd 22 cm

Total vikt tillsammans 233 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffeskedar, "Wasa"
Längd 12 cm

Matsked, stämplad E. Forssman
Längd 22 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 722