JAN NALIWAJKO. Komposition, färglitografi, numrerad 84/190, signerad.

285270. JAN NALIWAJKO. Komposition, färglitografi, numrerad 84/190, signerad.

64 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jan Naliwajko (1938–2017)

Antal besök: 643