Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HILDEGARD. Interiör med handarbetande dam. Olja på duk, signerad.
28525. HILDEGARD. Interiör med handarbetande dam. Olja på duk, signerad.
60 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 70 cm.
Gomér & Andersson Linköping
692