ELBAS, Vantage VS600B, Japan 1980-tal.

2852571. ELBAS, Vantage VS600B, Japan 1980-tal.

Serie nr 2011451. Hardcase medföljer.

Slitage. Sträng saknas. Delar till stall saknas. Ring till stämskruv saknas. Repor och märken. Pickup med spricka. Hardcase med skador, flera snäpplås och gångjärn ur funktion. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 666