Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ERIC ELFWEN. Olja på pannå. Fönstervy, signerad-96.
28519. ERIC ELFWEN. Olja på pannå. Fönstervy, signerad-96.
80 x 60 cm.
Något solkig.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 x 60 cm.
Något solkig.
Göteborgs Auktionsverk
1 844