TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, blommande fruktträd, signerad.

285165. TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, blommande fruktträd, signerad.

52x63 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x63 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 243