ARBTESBORD MED UTDRAGBAR SKIVA, teak, 1950/60-tal.

285120. ARBTESBORD MED UTDRAGBAR SKIVA, teak, 1950/60-tal.

Längd 70 cm. Bredd 43 cm. Höjd 67 cm. Utdragsskivans längd 58 cm. (utdragbar på båda hållen).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 489