PIEDESTAL med KRUKA, porslin, 1900-talets senare del.

285102. PIEDESTAL med KRUKA, porslin, 1900-talets senare del.

Dekor med vindruvor.
Total höjd ca. 80 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med vindruvor.
Total höjd ca. 80 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Antal besök: 1 823