OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, båthamn, signerad, H. Örjas, 1961.

2850927. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, båthamn, signerad, H. Örjas, 1961.

Mått med ram ca: 45x49 cm.
Bildmått ca: 26x33 cm.

Ytsmuts, Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca: 45x49 cm.
Bildmått ca: 26x33 cm.

Ytsmuts, Bruksskick.

Antal besök: 353