BALANSVÅG SAMT 2 BREVVÅGAR.

BALANSVÅG SAMT 2 BREVVÅGAR.
285077. BALANSVÅG SAMT 2 BREVVÅGAR.

Höjd på brevvågarna 16-22 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på brevvågarna 16-22 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 675