AKUSTISK GITARR, 12 strängad, 1900-tal.

2850740. AKUSTISK GITARR, 12 strängad, 1900-tal.

Längd ca: 109 cm.
Saknar väska.

Fattas 2 st. strängar, ytsmuts, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca: 109 cm.
Saknar väska.

Antal besök: 506