BECK & LJUNG. Färglitografi.

BECK & LJUNG. Färglitografi.
285053. BECK & LJUNG. Färglitografi.

Computer ink plot. Signerad Beck & Jung . Daterad 1987. numrerad 7/225 ex. 19x30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 392