Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, STOLAR, 2 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
28500. SOFFA, STOLAR, 2 st, gustaviansk stil, 1900-tal.
Soffans längd 138 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Soffans längd 138 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 054