KAJAK, trä, mitten av 1900-talet.

2850029. KAJAK, trä, mitten av 1900-talet.

Längd 465 X 64 cm.
Mahognyfanér.
Ovandelen klädd i lackat sidentyg.
.

Bruksskick, repor samt mindre fanérskador förekommer. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 465 X 64 cm.
Mahognyfanér.
.

Antal besök: 424