DIETER RAMS för VITSOE. 'Modell 720' matbord.

2849752. DIETER RAMS för VITSOE. 'Modell 720' matbord.

Dieter Rams för Vitsoe, Tyskland, design från 1972, bord/matbord, polystyren (fast plast), vit, benen kan skruvas loss och är utrustade med nivellerande fötter,
Mått ca.: H. 70,5 cm, B 118,5 - 194 cm, diameter 110 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, repor och färgnötning i vissa områden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 021