SALSKÅP, mahogny, senempire, 1800-tal.

284971. SALSKÅP, mahogny, senempire, 1800-tal.

Hög kvalitè.
Höjd 275 cm, längd ca 143 cm, bredd ca 60 cm.
Pyramidmahogny/mahogny.

Skador, slitage, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hög kvalitè.
Pyramidmahogny/mahogny.

Skador, slitage, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 950