NATTDUKSBORD, 1 par, teakfaner, 1950/60-tal.

284968. NATTDUKSBORD, 1 par, teakfaner, 1950/60-tal.

Längd 46,5, bredd 29,5, höjd 52 cm.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande slitage.

Antal besök: 454