WILHELM KÅGE. Vas. Argenta, Gustavsberg, handdrejad , stämplad Kåge.

28494. WILHELM KÅGE. Vas. Argenta, Gustavsberg, handdrejad , stämplad Kåge.

Dekor av fiskar, höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av fiskar, höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Antal besök: 4 073