VÄGGVÄVNAD, "Lövhyddor" Elin Bratt Corlin, Nyköping. Signerad och daterad 1974.

284943. VÄGGVÄVNAD, "Lövhyddor" Elin Bratt Corlin, Nyköping. Signerad och daterad 1974.

Mått (exkl. frans), 116 x92 cm.

Bruksslitage. Fåtal lösa trådar. Fläckar på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 836