GLASSERVISDELAR, 30 delar, "Elisabeth", Ingeborg Lundin för Orrefors.

284934. GLASSERVISDELAR, 30 delar, "Elisabeth", Ingeborg Lundin för Orrefors.

Delvis etikettmärkta Orrefors

12 vinglas, höjd ca 17 cm
12 likörglas, höjd ca 10 cm
6 tumlare, höjd ca 6,5 cm.

Slitage. Ett vinglas samt ett likörglas med mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis etikettmärkta Orrefors

12 vinglas, höjd ca 17 cm
12 likörglas, höjd ca 10 cm
6 tumlare, höjd ca 6,5 cm.

Antal besök: 1 251