Gomér & Andersson Linköping
Konst
Teckningar
JOHAN CHRISTIAN BERGER. "Boulogne sur-Mer, den 23 aug 1857". Blandteknik. Signerad och daterad 1857.
284930. JOHAN CHRISTIAN BERGER. "Boulogne sur-Mer, den 23 aug 1857". Blandteknik. Signerad och daterad 1857.
Oramad.
Skador. Slitage. Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Oramad.
Skador. Slitage. Fläckar.
Gomér & Andersson Linköping
548