JAKTTROFÉ, Rådjurshuvud, uppstoppat, monterat på träsockel, 1900-tal.

284917. JAKTTROFÉ, Rådjurshuvud, uppstoppat, monterat på träsockel, 1900-tal.

Höjd ca 57 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 57 cm.

Slitage.

Antal besök: 7 298